KS-PPS (Kamsfot) -GABINET LEKARSKI- Zobacz większe

KS-PPS (Kamsoft) -GABINET LEKARSKI-

2153PI02.00

Nowy produkt

Funkcjonalność oferowanego oprogramowania wykracza poza prostą rejestrację zrealizowanych usług. Z pomocą KS-PPS można m.in. wystawiać oraz drukować recepty lekarskie, organizować wizyty pacjentów z pomocą graficznego terminarza, gromadzić oraz archiwizować dane medyczne (rozpoznania, badania lekarskie, wywiady medyczne), monitorować stan realizacji zawartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

System KS-PPS został wzbogacony o nowoczesny moduł do prowadzenia wizyty ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń mobilnych. Jego intuicyjny interfejs oraz przyjazność sprawia, że praca lekarza czy pielęgniarki z systemem jeszcze nigdy nie była taka prosta. Właśnie te elementy powodują, że zbliżający się wymóg wprowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej przestaje być dużym wyzwaniem. Obecnie jest to najprostszy i najprawdopodobniej najtańszy sposób zrealizowania wymagań stawianych lekarzom odnośnie szeroko rozumianej komputeryzacji.


PRZEWAGA SYSTEMU

System KS-PPS to już nie tylko rozliczenia z NFZ. System stał się pełnoprawnym rozwiązaniem umożliwiającym prowadzenie dokumentacji medycznej przez pielęgniarki i lekarzy. Rozbudowa modułu podstawowego jest wręcz naturalna co powoduje, że system staje się kompletnym narzędziem wspierającym pracę lekarza wraz z całym niezbędnym otoczeniem (fiskalizacja, terminarze, EDM, komunikacja z OSOZ).

KORZYŚCI WDROŻENIA

Podstawową korzyścią wdrożenia systemu KS-PPS jest wspomaganie najważniejszych zadań związanych ze świadczeniem usług medycznych w jednostce ochrony zdrowia. Stąd funkcjonalność oferowanego oprogramowania wykracza poza prostą rejestrację zrealizowanych usług. Z pomocą KS-PPS można m.in. wystawiać oraz drukować recepty lekarskie, organizować wizyty pacjentów z pomocą graficznego terminarza, gromadzić oraz archiwizować dane medyczne (rozpoznania, badania lekarskie, wywiady medyczne), monitorować stan realizacji zawartych umów, korzystać z najpopularniejszej na rynku Bazy Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS-BLOZ (opis ponad 240 000 leków) i Bazy Interakcji Leków.

W KS-PPS uwzględniono większość pomysłów oraz sugestii lekarzy oraz osób na co dzień związanych z tworzeniem obligatoryjnej dokumentacji sprawozdawczej w placówkach medycznych. Rygorystyczna selekcja funkcji oraz ujednolicenie obsługi poszczególnych modułów pozwoliły skutecznie uprościć system. Podstawowy Program Świadczeniodawcy pracuje zarówno w wersji jednostanowiskowej jak i sieciowej. Kluczowe zalety wdrożenia systemu KS-PPS to:

  •     Przejrzysty oraz prosty interfejs: intuicyjna obsługa systemu
  •     Tworzenie i prowadzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej
  •     Szybkie i łatwe rozliczanie kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, bez względu na rodzaj zawartej umowy oraz oddział NFZ; wymiana danych on-line pomiędzy świadczeniodawcą a NFZ
  •     Internetowa rejestracja pacjentów zgodna z obowiązującym prawem

4 innych produktów w tej samej kategorii: