Systemy POS

Systemy POS to urządzenia będące połączeniem komputera PC oraz ekranu dotykowego. Takie urządzenia we współpracy z dedykowanym oprogramowaniem oraz drukarką fiskalną tworzą niezawodny system sprzedaży m. in. w supermarketach czy gastronomii. Odpowiednie oprogramowanie nie tylko ułatwia sprzedaż tysięcy produktów ale także pozwala na wiele rozbud...

Systemy POS to urządzenia będące połączeniem komputera PC oraz ekranu dotykowego. Takie urządzenia we współpracy z dedykowanym oprogramowaniem oraz drukarką fiskalną tworzą niezawodny system sprzedaży m. in. w supermarketach czy gastronomii. Odpowiednie oprogramowanie nie tylko ułatwia sprzedaż tysięcy produktów ale także pozwala na wiele rozbudowanych funkcjonalności jak obsługa zamówień w restauracji czy drukowanie i obsługa bonów promocyjnych i wiele innych.

Więcej

Systemy POS Jest 4 produktów.

Podkategorie

  • Drukarki paragonowe...

    Niefiskalne drukarki paragonowe (termiczne/bonowe), dedykowane do wydruków np. zamówień na kuchnię. Wydruki potwierdzeń w kantorach walut, pralniach i innych punktach w których wydawane są bony.

  • Urządzenia POS z...

    Urządzenia POS (zintegrowany zestaw komputerowy) z ekranem dotykowym dla stanowisk sprzedażowych.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów