Szuflada EC-350 średnia NOVITUS aktywna/pasywna Zobacz większe

Szuflada EC-350 średnia NOVITUS aktywna

Nowy produkt

Podłącz szufladę do kasy aby otwierała się wtedy, kiedy wystawiasz paragon i kończysz sprzedaż. Chowaj bezpiecznie przyjmowane pieniądze w bilonie lub banknotach oraz talony i potwierdzenia płatności kartami kredytowymi.

Więcej szczegółów

Opis

Pozostałe informacjeCztery przegrody z dociskami na banknoty, 6 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności.
Wymiaryszerokość: 350 mm, głębokość: 405 mm, wysokość: 105 mm
Metoda otwarciaOtwieranie kluczykiem, Otwieranie przez kasę lub komputer, Otwieranie awaryjne ręczne przez otwór w spodzie obudowy

Więcej informacji

AKTYWNA (z zasilaniem)
Szuflada aktywna posiada dokładnie tę samą funkcjonalność co wyżej opisana szuflada pasywna. Otwiera się automatycznie na zakończenie paragonu i służy do bezpiecznego przechowywania środków płatniczych: monet, banknotów, bonów oraz potwierdzeń płatności kartą kredytową. Szuflada posiada własne zasilanie i równiez idealnie współpracuje z kasę Sento Lan E.

Szuflada "aktywna" podłączana do kasy i sterowana sygnałem "logicznym" ze złącza RS232 (RJ45), zasilana zasilaczem kasy. Wymiary: szerokość: 350 mm, głębokość: 405 mm, wysokość: 105 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 6 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Oporność elektromagnesu szuflady ok. 6 Ohm. Kolor grafit.

Współpracuje z kasami: Mała / Mała Plus / Mała Plus E / Lupo / Lupo E / Frigo II / Bravo / Sento E, Sento LAN E oraz drukarką Vento.

Występuje w wersjach do:

Kas PS3000, Soleo Plus, Soleo E (przewód zakończony wtykiem HU2)
Drukarek DELIO, QUARTO (przewód zakończony wtykiem DB9 "męski")
Drukarka HD E, BONO E, NEXT, Soleo Lan E, Sento LAN E (przewód zakończony wtykiem RJ6)

14 innych produktów w tej samej kategorii: