Novitus Next ONLINE Zobacz większe

Novitus Next ONLINE

Nowy produkt

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

Więcej szczegółów

2 940,00 zł brutto

(2 390,24 zł netto)

  • LAN/USB/RS232- standard
  • WIFI stick
  • 3G stick zewnętrzny

Opis

Wielkość bazy towarów (PLU)bez ograniczeń
Maksymalna długość nazwy towaru40 znaków
Ilość klawiszy skrótu85 na ekranie dotykowym i 12 na klawiaturze fizycznej
Kopia paragonuElektroniczna
Szerokość rolki papieru57 mm
Długość rolki papieru60 m
Obcinacz papieruTAK
Wyświetlacz operatoraEkran TFT kolorowy 7 cali
Wyświetlacz klientagraficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele
Wbudowany akumulatorakumulator 7,4V, 2000mAh
Port ethernet1 x (PC, EFT, monitoring)
Porty RS2323
Porty USB1 x (skaner, pendrive, klawiatura USB)
WiFiopcjonalnie
GPRSopcjonalnie
Inne złącza komunikacyjne1 x HDMI, 1 x Audio
Wymiaryszerokość: (mm) 262, głębokość: (mm) 242, wysokość: (mm) 96
Obsługiwane urządzeniakomputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Przekątna ekranu7 cali

Więcej informacji

NEXT online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

PROSTOTA OBSŁUGI
Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

STANDARD ONLINE
Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

NOVICLOUD
NEXT Online została wyposażona w aplikacje NoviCloud. To innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy NEXT Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: